Grota Roweckiego 123/17, 52-232 Wrocław

Szkolenia według województw i miast

    W przypadku zainteresowania szkoleniem zamkniętym proszę wypełnić formularz.

Polski Instytut Podatków i Rachunkowości Sp. z o.o. to stale rozwijający się zespół ekspertów w zakresie podatku VAT,  podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, postępowań podatkowych i sądowych, rachunkowości i finansów. Oferujemy naszym Klientom rozwiązania podatkowe i rachunkowe, które sprawdzają się w praktyce i pomagają efektywniej prowadzić biznes.

Doświadczenie i wiedza ekspertów obejmująca wszystkie dziedziny prawa podatkowego oraz zaawansowane i skomplikowane obszary rachunkowości i finansów przekładają się na kompleksową obsługę niezależnie od złożoności i skali problemu. Dla wygody Klientów, nad powierzonymi sprawami czuwa dedykowany opiekun oraz grupa indywidualnie dobranych specjalistów.

Polski Instytut Podatków i Rachunkowości Sp. z o.o. przeprowadza także szereg szkoleń zamkniętych w zakresie tematyki przeciwdziałania praniu pieniędzy szczególnie dla salonów samochodowych (szkolenia przeprowadzone dla dealerów marek Skoda, Mercedes, BMW, Maserati, Nissan), kantorów jak i biur notarialnych i rachunkowych.

Specjalizujemy się również w postępowaniach w zakresie nieujawnionych źródeł przychodu.

Dbamy także o to, aby nasi Klienci otrzymywali aktualne informacje o korzyściach lub zagrożeniach wynikających ze zmieniających się przepisów. 

Kompleksowość rozwiązań wynikających z połączenia rachunkowości i finansów z doradztwem podatkowym i zarazem wskazówkami rozwiązań optymalizacyjnych oraz szkoleniem i wskazaniem najważniejszych ryzyk to podstawowy cel Polskiego Instytutu Podatków i Rachunkowości Sp. z o.o.

 

dr Małgorzata Rzeszutek

Doradca podatkowy,  specjalista w prawie podatkowym i dziedzinach pokrewnych

 

Wiedza i doświadczenie to ponad 11-letnia praktyka w spółkach audytorskich, praca dydaktyczna w szkołach wyższych oraz przeprowadzanie nadzorów i audytów podatkowych w spółkach podlegających badaniu sprawozdań finansowych. Autorka publikacji w zakresie podatku dochodowego i VAT. Na rynku szkoleniowym specjalizuje się w szczególności: w podatku VAT dla jednostek samorządu terytorialnego oraz w podatkach dochodowych, dokumentacji cen transferowych.

W latach ubiegłych uczestnicząca w licznych projektach centralizacji w gminach i powiatach, polegających na szkoleniach i tworzeniu procedur centralizacyjnych oraz obecnie w procesach audytu po centralizacji.

m.rzeszutek@pipir.pl

 

Tomasz Gzela

Prawnik

Absolwent studiów podyplomowych z ekonomii, specjalista w prawie podatkowym i dziedzinach pokrewnych. Wiedza i doświadczenie to ponad 20-letnia praktyka w organach podatkowych, praca badawcza i dydaktyczna w państwowych i prywatnych szkołach wyższych oraz kancelariach prawnych i podatkowych. Autor wielu publikacji. Opracował obowiązkową procedurę stosowaną w zakresie przeciwdziałania "praniu pieniędzy". 

Na rynku szkoleniowym od ponad 15 lat, specjalizuje się w szczególności: w procedurze karnej skarbowej, nieujawnionych źródłach przychodu, przeciwdziałaniu "praniu pieniędzy", kontroli fiskalnych, podatkowych aspektach śmierci podatnika - przedsiębiorcy, prawie dewizowym w działalności gospodarczej, szeroko rozumianej odpowiedzialności podatkowej i finansach publicznych.

 

 

 

 

 

 

 

wstecz